pl:company:Aktualności:Firma:Nowe salony SEAT-a PL/PL

Sieć marki SEAT wciąż rośnie w siłę!

Sieć marki SEAT wciąż rośnie w siłę!

Już 22 dwa punkty liczy sobie sieć sprzedaży samochodów marki SEAT.  Nowymi salonami mogą cieszyć się mieszkańcy Warszawy, Bydgoszczy i Zielonej Góry.

Przy ulicy Fordońskiej 353 powstał bydgoski salon o powierzchni 220 m2. To właśnie tam odbył się przedpremierowy i jedyny w regionie pokaz najnowszego modelu marki – SEAT Ateca.  Nowo otwarty w Warszawie punkt należący do Grupy PGD SEAT Euromotor o powierzchni 276 m2 znajduje się przy ul. Krasnobrodzkiej 5. Jest to trzeci autoryzowany salon marki SEAT zlokalizowany w stolicy. Natomiast w Zielonej Górze otwarto salon dealerski Świtoń-Paczkowski przy ulicy Zdrojowej 2b. Są tu stanowiska obsługowe, centrum samochodów nowych i używanych, lakiernia, blacharnia i myjnia.

Wszystkie obiekty zaprojektowano zgodnie z nowoczesną architekturą SEAT-a. Spójna wizerunkowo całość sprzyja rozpoznawalności tej marki w Polsce. W nowo otwartych punktach dostępna jest cała gama samochodów producenta – od rodzinnej Alhambry, przez sportowego Leona, miejskiego SEAT-a Mii, nowoczesną Ibizę, aż po najnowszy model w rodzinie, będący pierwszym SUV-em w historii marki – SEAT-a Ateca.  

 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki