pl:company:Aktualności:Firma:SEAT w Plebiscycie Auto Lider 2016! PL/PL

Wyścig o pozycję Lidera!

SEAT w Plebiscycie Auto Lider 2016!

Zachęcamy Państwa do oddawania głosów na markę SEAT oraz modele Ateca, Leon i Alhambra w Plebiscycie Auto Lider 2016. To samochody, które uwielbiają odkrywać nowe drogi, zwłaszcza gdy prowadzą one do zwycięstwa. Każdy głos może przybliżyć je do statuetki z tego Plebiscytu.

Modele SEAT są nominowane w następujących kategoriach:

  • PREMIERA MOTORYZACYJNA – SEAT Ateca
  • AUTO KOMPAKTOWE - SEAT Leon
  • SUV-y/CROSSOVERY KOMPAKTOWE I KLASY ŚREDNIEJ - SEAT Ateca
  • VAN – SEAT Alhambra
  • AUTO SPORTOWE I KABRIOLET – SEAT Leon CUPRA ST

SEAT Ateca to siła rodzinnej funkcjonalności i nowe wcielenie miejskiej przygody. Jest przestronny, dynamiczny i innowacyjny w każdym calu. Od razu wyróżnia się designem, który tak łatwo nie pozwala o sobie zapomnieć.

Modeli Leon i Alhambra nie trzeba przedstawiać. Pierwszy z nich stanowi fundament marki i zdradza jej hiszpański temperament – łączy sportowe zacięcie z codzienną funkcjonalnością. Pokazuje, że wybierając praktyczny samochód nie trzeba rezygnować z zamiłowania do dynamicznej jazdy. Alhambra to z kolei największy – dosłownie – przyjaciel rodziny. Docenia go każdy, kto uwielbia wspólne podróże na długich dystansach. Bo wiadomo – z rodziną nawet na koniec świata!

Głosować można w okresie od 14 listopada 2016 r. do 22 stycznia 2017 r.


Dziękujemy,
Zespół SEAT Polska

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki