PL/PL

Program rabatowy 5 PLUS to zniżki pogwarancyjne na części i serwis SEAT

PROGRAM 5+

Skończyła się 5-letnia gwarancja Twojego SEAT-a, a Ty nadal chciałbyś by wiernie Ci służył? Lubisz, kiedy Twój SEAT daje Ci poczucie niezawodności, a jednocześnie dbasz o swój portfel?

Mamy dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której bez problemu utrzymasz sprawność swojego SEAT-a pomimo mijających lat.

W Programie 5+ koszty serwisu maleją wraz z wiekiem Twojego pojazdu. Możesz zyskać nawet aż do 30% zniżki na oryginalne części zamienne SEAT i ich wymianę.

Lojalność w cenie

Najlepsze przed Tobą

Warto korzystać ze specjalistycznej wiedzy i doświadczenia Autoryzowanych Serwisów SEAT. Dzięki ich fachowości, a także zastosowaniu Oryginalnych Części SEAT Twój pojazd jest szybko i sprawnie utrzymywany w dobrym stanie technicznym.

Cenimy Twoje przywiązanie do marki SEAT, dlatego nagradzamy Twoją lojalność. Na dowód naszego uznania i dziękując za spędzone razem lata oferujemy Ci Program 5+.

Sezonowe promocje

Promocje Serwisowe

Skorzystaj z okresowych promocji sezonowych. Specjalnie dla Twojego SEAT-a, na każdą porę roku przygotowujemy zestaw usług w promocyjnych cenach.

Dowiedz się więcej!

Same korzyści

Pakiety Serwisowe – dla aut używanych

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Wybierając Pakiet Przeglądów SEAT zyskujesz możliwość planowania serwisowania samochodu w przyszłości, dzięki przewidywalności i stałości opłat serwisowych oraz gwarancję korzystniejszych kosztów serwisu i ewentualnych napraw.  

Znajdź serwis

Znajdź serwis

Umów termin przeglądu

Umów termin przeglądu