pl:Seat samochody:Connected cars PL/PL

Samochody połączone

W miarę rozwoju technologii i postępu technologicznego, nowe możliwości, o jakich wcześniej mogliśmy co najwyżej pomarzyć, stają się rzeczywistością. To samo dotyczy przemysłu samochodowego, w którym samochody z dnia na dzień stają się coraz lepiej połączone. SEAT od lat stawia na łączność samochodową z wizją Przyszłości Dzisiaj.

Wizja Przyszłości Dzisiaj, którą wspiera SEAT, opiera się na stosowaniu już dziś najnowocześniejszych technologii z troską o lepsze jutro. Łączność jest jednym z podstawowych filarów inicjatywy „Przyszłość Dzisiaj”, a technologie SEAT, takie jak Full Link i My SEAT App, mają dla tej idei kluczowe znaczenie.

Wykorzystanie Amazon Alexa w samochodach

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2017 roku firma SEAT ujawniła, że będzie pierwszym producentem samochodów w Europie, który wprowadzi system Amazon Alexa do swoich pojazdów. Ta przełomowa inicjatywa jest już dostępna w takich modelach, jak Leon hatchback, SUV Ateca, samochód miejski Ibiza, crossover Arona i będzie dostępna w nowym Dużym SUV-ie Tarraco.

Usługa głosowa Amazon oferuje użytkownikom zaawansowaną łączność w samochodach SEAT. Korzystając z poleceń głosowych, kierowcy będą w stanie zarządzać swoim osobistym kalendarzem, znaleźć piosenki i powiedzieć systemowi audio w samochodzie, co ma odtwarzać, lokalizować interesujące miejsca podczas jazdy, śledzić aktualności w czasie rzeczywistym, a w razie potrzeby zlokalizować najbliższy salon samochodowy lub warsztat. Z usługi można korzystać w języku angielskim lub niemieckim.System Amazon Alexa jest szczególnie przydatny podczas jazdy przez nieznane miejsca, na przykład na wakacjach. Wystarczy poprosić system Alexa zintegrowany z samochodem SEAT o wskazówki lub zalecenia dotyczące pobliskich miejsc, takich jak restauracje, interesujące miejsca, wskazówki, wskazać piosenki lub poprosić o nazwę piosenki odtwarzanej w radiu i wiele więcej.

Full Link - aplikacja samochodowa do komunikacji podczas jazdy

Możesz połączyć swojego SEAT-a dzięki aplikacji Full Link app i być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Twoim samochodzie. Ta łatwa i interaktywna aplikacja zapewnia dostęp do alarmów, raportów i danych dotyczących podróży w najbardziej dogodnym czasie.

Spersonalizuj system na potrzeby swojego pojazdu i uzyskaj cenne informacje, które wskażą, kiedy powinieneś odwiedzić mechanika w celu przeprowadzenia przeglądu, możesz też zarezerwować serwis samochodu u dealera i mechanika prosto z aplikacji.

Full Link oferuje łatwą mobilność, umożliwia rozmowę z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami w trybie głośnomówiącym podczas jazdy i wiele więcej. Aplikacja Full Link to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na aktualizację informacji i zapewnienie rozrywki przy zachowaniu pełnej koncentracji na drodze.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki