pl:Seat samochody:Minivans PL/PL

Minivan: Co to jest MPV?

Minivan: Co to jest MPV?

Kompaktowy MPV jest pojazdem uniwersalnym, znanym również jako samochód do przewozu osób. Jak sama nazwa wskazuje, minivan jest mniejszy od pełnowymiarowego vana, ale większy od zwykłego samochodu rodzinnego, co sprawia, że idealnie nadaje się do przewożenia dużej ilości bagażu lub akcesoriów sportowych i do 7 osób.

Minivan marki SEAT: Alhambra

W porównaniu z przeciętnym minivanem, przypadku SEAT Alhambra jest mini cudem. Samochód, który jest wystarczająco przestronny i elastyczny, aby przewieźć w swoim dużym bagażniku cały świat - bezpiecznie i wygodnie. Jest wyższy, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie, oferuje opcjonalne automatyczne drzwi przesuwne i wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu pasażerów - dokładnie 2340 litrów.

Pasażerowie tego 7-miejscowego minivana nigdy nie będą się nudzić dzięki systemowi multimedialnemu z Bluetooth®. Bezpieczeństwo jest również ważnym priorytetem w modelu Alhambra. Dostępnych jest siedem poduszek powietrznych, reflektory biksenonowe i opcjonalny system wspomagania parkowania. Nie wspominając o pożądanych pięciu gwiazdkach Euro NCAP i systemie Drive Profile, który dostosowuje zawieszenie zależnie od nastroju kierowcy, rodzaju drogi i warunków jazdy. Dzięki szerokiej gamie mocnych i wydajnych silników, SEAT Alhambra jest minivanem, który ma wszystko, co potrzebne.

SEAT Alhambra: najlepszy samochód rodzinny

Jest to w istocie najlepszy minivan dla dużej rodziny, ponieważ może pomieścić 7 osób i ma obszerny bagażnik, który zaspokoi wszystkie potrzeby każdego członka rodziny. Ten wszechstronny 7-miejscowy samochód oferuje również ogromną dawkę radości podczas jazdy.

Alhambra to samochód o dużych zdolnościach adaptacji, a to jest klucz do tego, co tworzy praktyczny samochód do przewozu ludzi. To pojazd, który oferuje więcej przestrzeni nad głową i przestrzeni wewnętrznej niż inne modele SEAT-a, ale to, co sprawia, że ta przestrzeń jest wyjątkowa, to sposób, w jaki można złożyć siedzenia, aby dopasować je do własnych potrzeb. Duży pojazd, który będzie Ci towarzyszył na co dzień i zabierze Cię w ekscytującą podróż.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki