pl:Seat samochody:Car finance PL/PL

Finansowanie samochodów.

W gamie modeli SEAT zawsze kupisz nowy samochód, który odpowiada Twoim potrzebom oraz budżetowi. W rzeczywistości, ceny naszych nowych samochodów i oferty flotowe są często tak samo imponujące, jak funkcje i technologia, które w nich znajdziesz. Są one zawsze przystępne, dostosowane do Twoich potrzeb dzięki Akcesoriom samochodowym SEAT i opracowane tak, by pomóc ci jak najlepiej wykorzystać nowy pojazd.

Finansowanie samochodów SEAT

Finansowanie SEAT oferuje wiele sposobów na finansowanie i ubezpieczenie nowego samochodu. Każda oferta ma na celu pomóc Ci w zakupie samochodu, który chcesz kupić, w lepszej cenie. W specyfikacji, jakiej potrzebujesz. Za możliwe najniższe miesięczne spłaty. Zawsze oferujemy ekscytujące oferty nowych samochodów w różnych wersjach modelowych. Sprawdź online lub zapytaj o ceny samochodów u lokalnego dealera.

SEAT Serwice

Seat serwis ma pomóc Ci cieszyć się drogą. Oferuje optymalne standardy obsługi i zapewnia wysokiej jakości naprawy i konserwację samochodów SEAT. Praca objęta jest gwarancją, wykorzystywane są wyłącznie oryginalne części i akcesoria SEAT. Charakteryzuje je pasja i dążenie do doskonałości w każdym szczególe, dzięki czemu Twój SEAT zawsze wraca do Ciebie jak nowy.

Możesz skorzystać z wielu ekskluzywnych usług, takich jak:

  • Specjalista powypadkowy: Sieć centrów obsługi SEAT z ogromnym doświadczeniem w zakresie napraw, dzięki którym Twój samochód szybko powróci do jazdy.
  • Obsługa ekspresowa: Warsztat zajmujący się szybkim, podstawowym serwisowaniem samochodów, przeznaczony dla pojazdów SEAT powyżej dwóch lat. 
  • Inteligentna naprawa: szybkie i łatwe rozwiązanie, gdy chcesz usunąć małe wgniecenia i zadrapania w ciągu 24/48 godzin w bardzo niskiej, konkurencyjnej cenie.
  • Odbiór i dostawa samochodów: Usługa odbioru samochodu spod drzwi, przewiezienia go do autoryzowanego warsztatu w celu przeprowadzenia serwisu lub naprawy i odwiezienia go do Ciebie.
  • Pojazdy wycofane z eksploatacji: Ponowne użycie, odzyskiwanie części, przyjazne dla środowiska przetwarzanie pojazdów oraz redukcja ilości odpadów to ważne aspekty odzyskiwania pojazdów wycofanych z eksploatacji.
  • Samochód zastępczy: Samochód z szerokiej gamy modeli SEAT, dostępny wtedy, gdy go potrzebujesz i tam, gdzie chcesz.
  • SEAT Service Mobility: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pomoc drogowa dla pojazdów i podróżnych, dalsza podróż do wybranego przez Ciebie dealera SEAT, europejskie ubezpieczenie od awarii i wypadków, pomoc domowa, kradzież i incydenty z własnej winy (przebicie opony, brak paliwa, tankowanie, zagubione klucze, a nawet kluczyk zamknięty w samochodzie) zapewniane przez lokalnych dostawców ARC Europe.
  • Przegląd przed badaniem technicznym i badanie techniczne: Całkowicie bezpłatnie, eksperci SEAT sprawdzą każdy punkt badania technicznego przy użyciu najnowszych technologii.

    Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co SEAT Serwis może dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z lokalnym centrum obsługi SEAT.

SEAT Fleet and Business (Flota i Biznes)

SEAT Fleet jest od wielu lat liderem w branży samochodów służbowych dzięki temu, że zawsze utrzymuje jakość usług, dotrzymuje warunków i oferuje szeroki asortyment pojazdów. Wysokie standardy firmy są niezbędne, ponieważ jeśli chodzi o zaspokojenie potrzeb naszych klientów, wystarczająco dobre jest wyłącznie to, co jest najlepsze. Zespół naszych ekspertów pomoże Ci znaleźć właściwe modele samochodów dla Twojej firmy w najlepszej możliwej specyfikacji. 

W szerokiej gamie naszych modeli można znaleźć ekonomiczne pojazdy, takie jak nowe pojazdy z silnikiem TGI, nasze samochody hybrydowe na benzynę i sprężony gaz ziemny (CNG), które mogą pochwalić się jednymi z najbardziej wydajnych silników. Z flotą SEAT dostępna jest SEAT Motability.

SEAT Motability

SEAT Motability to organizacja charytatywna, która pomaga w zapewnieniu mobilności osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom. Odpowiednio przystosowane pojazdy są dostępne dla każdego, kto posiada dodatek z tytułu wysokiego stopnia niepełnosprawności (HDA - Higher Disability Allowance) lub rentę wojenną. Schemat działania SEAT Motability zapewnia, że dzięki naszym kwartalnym ofertom, zawsze otrzymujesz najlepsze możliwe opcje.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki