new-leon-kl1 PL/PL

Serwis SEAT

Najlepszy dla Twojego samochodu.

Jesteśmy innowacyjni dlatego na serwis możesz się umówić online. Zachęcamy również do śledzenia naszych aktualnych promocji i oferty serwisowej dla aut pogwarancyjnych.

Dowiedz się więcej

SEAT Serwis

Powróć na trasę.

Życie nie stoi w miejscu, więc dlaczego Ty miałbyś to robić? Zostaw swoje zmartwienia za sobą. SEAT Serwis sprawi, że znów będziesz w drodze.

Wszystko w jednym

Wolność – byś cieszył się każdą chwilą.

Program Gwarancyjny SEAT CARE to połączenie 5-letniej gwarancji, 2-letniego SEAT Service Mobility, korzystnych pakietów serwisowych i atrakcyjnego ubezpieczenia.

5-letnia gwarancja

Niezawodność w standardzie

Jesteśmy pewni, że wszystkie modela SEAT-a są niezawodne! Dlatego teraz, kupując nowy model otrzymujesz aż 5-letnią gwarancję. Nie czekaj i zamów nowego SEAT-a dla siebie!

Dowiedz się więcej

Pakiety serwisowe

Komfort i jakość w pakiecie

 

Chcesz się cieszyć swoim SEAT-em i nie myśleć o kosztach? Pakiety serwisowe to zbór usług serwisowych, które klient może wykupić przy zakupie samochodu, bądź w dowolnym momencie od momentu pierwszej rejestracji. 

 

 

Obejmują one wszystkie czynności serwisowe zapisane w karcie przeglądowej wraz z wymianą wskazanych elementów.

Pakiety są dostępne w dwóch wariantach: 

               ·        na okres 5 lat: 75 000 km i 100 000 km
                        dla aut nowych
               ·        na okres 2 lat: 20 000 km i 40 000 km
                        dla aut używanych
               ·        na okres 3 lat: 60 0000km i 90 000km
                        dla aut używanych 

SEAT Service Mobility

Jesteśmy tam gdzie Ty

Przez pierwsze 2 lata nowy SEAT objęty jest usługą SEAT Service Mobility bez dodatkowych kosztów z możliwością przedłużenia.

 

 

Gwarantuje kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju UE oraz w wybranych krajach sąsiednich. Usługa jest przedłużana automatycznie po wykonaniu przeglądu okresowego w ASO na kolejny rok i obejmuje ten sam zakres usług. 

Assistance +48 616 537 777 

Ubezpieczenie

Kieruj się bezpieczeństwem

Masz swój cel. Ubezpieczenie SEAT zapewni, że dotrzesz do niego. Wybierz ubezpieczenia komunikacyjne w pakiecie (nawet do 3 lat), który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Chcemy by każdy z naszych Klientów miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu, które pozwoli mu czerpać przyjemność z użytkowania swojego SEAT-a. Oferta dotyczy zarówno nowych samochodów jak i używanych. Zapytaj o cenę swojego dealera!

My SEAT

Bądź „Online”. Zawsze, wszędzie.

Zarejestruj swój samochód w SEAT Connect i poznaj nowe dodatkowe funkcje i możliwości personalizacji. Dzięki nim uzyskasz zdalny dostęp do samochodu lub np. będziesz mógł zaplanować swoją podróż. 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog