PL/PL

Serwis SEAT-a

Ibiza zasługuje na szczególne traktowanie.

Pozostań na drodze. Utrzymaj swoją Ibizę w najlepszej formie dzięki korzyściom płynącym z usług serwisu SEAT-a. Wsiądź i jedź dalej.

SEAT CARE

Odważ się być wolnym.

Oszczędź nawet do 50% na gwarancji, utrzymaniu i ubezpieczeniu. Wszystko w ramach jednej opłaty miesięcznej. Skup się na tym, co naprawdę ważne.

Rozszerzona gwarancja

Nie daj się zatrzymać.

Zawsze w drodze? Twoja kompleksowa gwarancja SEAT-a może zostać przedłużona nawet o 5 lat lub na 100 000 km. Bez dodatkowych kosztów przy zakupie nowego samochodu.

SEAT Service Mobility

Wróć na trasę.

Masz nowego SEAT-a? Zyskaj kompletną pomoc drogową w Unii Europejskiej i większości państw sąsiadujących — gratis przez pierwsze 2 lata. Jesteśmy dla Ciebie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Serwis i utrzymanie samochodu SEAT

Na każdą podróż.

Dopasowaliśmy opcje serwisowe i konserwacyjne do wszelkich potrzeb. Przez cały okres trwania umowy możesz korzystać ze wszystkich usług, które pomogą Ci utrzymać Twojego SEAT-a w doskonałej formie.

Ubezpieczenie SEAT

Przygotuj się na nieoczekiwane.

Żyj pełnią życia — bez ryzyka. Ubezpieczenie SEAT zapewni Ci ochronę podczas wszystkich Twoich przygód. Wyłącznie dla samochodów marki SEAT.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray
Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog