2020.0.8.1 PL/PL

Serwis SEAT-a

Najlepszy dla Twojego samochodu.

Chcemy, by jazda SEAT-em była dla Ciebie czystą przyjemnością. Naszym celem jest obsługa na najwyższym poziomie - gwarantujemy, że jesteś w dobrych rękach!

 

Program pogwarancyjny SEAT CARE

Jazda bez obaw.

Seat Care to połączenie 5-letniej gwarancji z pakietami serwisowymi. Nie musisz się martwić o koszty naprawy i serwisowania auta przez 5 lat lub 150 000 km (w tym pierwsze 2 lata bez limitu km).

Ubezpieczenie samochodu

Życie jest nieprzewidywalne.

Nie pozostawiaj niczego przypadkowi. Dodaj ubezpieczenie SEAT, aby cieszyć się w pełni kompleksową ochroną dostępną wyłącznie dla samochodów SEAT.

5 lat gwarancji w standardzie

Nic Cię nie powstrzyma.

Zawsze w ruchu? Kompleksowa gwarancja SEAT może zostać przedłużona do 5 lat lub 100 000 km. Bez żadnych kosztów nowego samochodu.

SEAT Service Mobility

Na każdą drogę.

Przez 2 pierwsze lata po zakupie nowego SEAT-a jest on objęty usługą SEAT Service Mobility bez dodatkowych kosztów. SEAT Service Mobility gwarantuje kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju Unii Europejskiej oraz w krajach sąsiednich.

 

Serwis i przeglądy

Najwyższa jakość. Przez lata.

Dokładny serwis i regularne przeglądy zapewniają utrzymanie samochodu w doskonałym stanie. Zadbaj, aby Twój SEAT był bezpieczną, ekonomiczną i długoterminową inwestycją. 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki