2020.0.1.0 PL/PL

Zarządzanie

Sposób na prostą mobilność.

2018 r. był dla SEAT-a kolejnym rokiem pełnym rekordowych osiągnięć. Dzięki zwiększeniu sprzedaży i asortymentu oraz ekspansji na nowe rynki SEAT uzyskał bezprecedensowy wzrost. Sukcesom mającym miejsce w ciągu całego roku towarzyszył wzrost zaangażowania firmy na rzecz przyszłego rozwoju cyfryzacji i mobilności.

Spółka gotowa na przyszłość

Luca de Meo

Prezesi SEAT-a, Dr Herbert Diess i Luca de Meo, przedstawiają swoje wizje nadchodzącej mobilności i rolę SEAT-a w jej kształtowaniu.  

SEAT Board of Directors

Komitet Wykonawczy


Zarząd spółki, podczas posiedzenia w dniu 28 lutego 2018 r., przyjął rezygnację Dr Andreasa Tostmanna z funkcji wiceprezesa ds. Produkcji i Logistyki ze skutkiem od dnia 31 stycznia 2018 r. Jednocześnie ustanowił na to miejsce Dr Christiana Vollmera ze skutkiem na dzień 1 lipca 2018 r. Ponadto z dniem 30 września 2018 r. przestało istnieć stanowisko wiceprezesa ds. Relacji z Rządem i Instytucjami, a Ramón Paredes ustąpił z pełnienia obowiązków wiceprezesa tej dziedziny.

01 Luca de Meo
Prezes

02 Luis Comas Martínez de Tejada
Obsługa Prawna i Dobre Zarządzanie

03 Wayne Anthony Griffiths
Sprzedaż i Marketing

04 Holger Kintscher
Finanse, Systemy Informatyczne i Organizacja

05 Dr Matthias Rabe
Badania i Rozwój

06 Xavier Ros
Zasoby Ludzkie

07 Dr Christian Vollmer
Produkcja i Logistyka

08 Klaus Ziegler
Zakupy

Zarząd

Nadzwyczajne i Powszechne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki, które odbyło się dnia 12 kwietnia 2018 r., przyjęło rezygnację Dr Francisco Javiera Garcíi Sanza i Dr Karlheinza Blessinga z funkcji członków Zarządu Spółki. Jako nowego członka i Prezesa Zarządu Spółki powołano Dr Herberta Diessa , a Hiltrud Dorotheę Werner jako nowego członka Zarządu Spółki. Powyższe decyzje weszły w życie tego samego dnia.

Pobierz Raport

Pobierz Raport