PL/PL

FAQ


SEAT FOR BUSINESS oferuje wysokiej jakości pojazdy w atrakcyjnych cenach dla flot samochodowych.

Nasze pojazdy mogą pochwalić się jednym z najniższych poziomów kosztów na kilometr. Oferowane przez SEAT-a pakiety serwisowe przyczyniają się do niskiego poziomu kosztów eksploatacji. I wreszcie pojazdy są zaprojektowane tak, aby utrzymać optymalną wartość rezydualną, co jest kluczowe przy odsprzedaży. Samochody SEAT pomagają oszczędzać w trakcie eksploatacji i zapewniają najlepsze zyski w przyszłości.

SEAT FOR BUSINESS to idealne rozwiązania dla każdego rodzaju floty: szeroka gama ekonomicznych, oszczędnych, ekologicznych i doskonale zaprojektowanych samochodów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. Pozwoli Ci to spełnić dowolną potrzebę w zakresie transportu w biznesie.

SEAT FOR BUSINESS to wysokiej jakości samochody i doskonały serwis klienta, dzięki którym życie zarówno menedżerów floty, jak i kierowców jest lepsze i łatwiejsze.

Jako jeden z naszych uprzywilejowanych klientów flotowych, skorzystasz również z zalet oferowanych przez Volkswagen Group Fleet International.

Niezależnie od tego czy Twoja flota obejmuje jedną, dwie czy wiele marek, oferujemy kompleksowy asortyment usług finansowych, świadczonych przez Volkswagen Financial Services AG, największego dostawcę motoryzacyjnych usług finansowych w Europie. Dostępne dla Ciebie będą wszystkie pojazdy z szerokiej gamy Volkswagen Group, od motocykli i samochodów osobowych, po pojazdy ciężarowe i autobusy, oraz międzynarodowe umowy ramowe, którymi zarządzają nasi międzynarodowi menedżerowe ds. klienta, działający na wszystkich kontynentach.

Dodatkowo, jeśli jesteś ekskluzywnym klientem SEAT-a, skorzystasz z możliwości podpisania Międzynarodowej Umowy Ramowej, która zapewni Ci możliwość korzystania z jednego punktu kontaktowego dedykowanego do obsługi w naszym globalnym dziale sprzedaży.

Full Service Leasing to wynajem długoterminowy samochodów w formie pełnego outsourcingu floty samochodowej Twojego przedsiębiorstwa. Nie musisz martwić się dodatkowymi usługami – wszystko wliczone jest w stały, miesięczny koszt.
  • Obniżyliśmy miesięczny koszt związany z leasingiem auta. Nie spłacasz całej jego wartości, a jedynie różnicę między ceną zakupu a wartością końcową.
  • Gwarantujemy stałą opłatę miesięczną obejmującą leasing i serwis przez cały czas trwania umowy. Opłata ta może być kosztem uzyskania przychodu dla Twojej firmy.
  • Zapewniamy stałą stawkę ubezpieczenia również przez cały czas trwania umowy.

SEAT wspiera działalność gospodarczą dzięki konkurencyjnej ofercie leasingu:

https://finansowanie.seat.pl/oferta/finansowanie/

Dla klientów flotowych mamy specjalną ofertę na stronie SEAT FOR BUSINESS:

https://www.seat.pl/seat-for-business/opis.html

SEAT wspiera przedsiębiorców na jednoosobowej działalności gospodarczej dzięki konkurencyjnej ofercie leasingu:

https://www.seat-auto.pl/oferta/finansowanie/leasing-samochodu.html

Wybierając określony model SEAT-a na lokalnych stronach internetowych znajdziesz tam jego najbardziej aktualny cennik/katalog. Dodatkowo, możesz odwiedzić stronę http://www.seat-auto.pl/oferta/katalogi-i-cenniki.html. Są tam wszystkie dostępne cenniki dla każdego modelu: Ibiza, Leon, Leon ST, Arona, Ateca, Tarraco i Alhambra.

Na jazdę próbną wybranym samochodem marki SEAT: Ibiza, Leon, Leon ST, Arona, Ateca, Tarraco lub Alhambra możesz umówić się wypełniając formularz na stronie: http://www.seat-auto.pl/oferta/jazda-probna.html. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z Dealerem. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie: http://www.seat-auto.pl/oferta/jazda-probna.html

Nasz pierwszy samochód elektryczny będzie oparty na płycie podłogowej MEB Grupy Volkswagena, a jego premiera jest elementem harmonogramu działań Grupy związanych z tą platformą. Pierwszy samochód elektryczny SEAT-a wejdzie na rynek w 2020 roku. W międzyczasie będziemy się koncentrować na zastosowaniu sprężonego gazu ziemnego jako paliwa alternatywnego.

  • SEAT jest silne zaangażowany w prace na sprężonym gazem ziemnym jako paliwem alternatywnym. Pojazdy na CNG to jedno z najbardziej zrównoważonych rozwiązań, jakie wypełnią lukę pomiędzy napędem tradycyjnym a silnikiem elektrycznym. Odpowiednia technologia już istnieje i nie są potrzebne żadne znaczące inwestycje.
  • CNG powoduje redukcję emisji szkodliwych gazów do atmosfery i przyczynia się do poprawy jakości powietrza w miastach. Spaliny zawierają średnio o ponad 85% mniej tlenków azotu i o 25% mniej CO2, który jest główną przyczyną efektu cieplarnianego, jak również mniej niemal wszystkich cząstek stałych.

Wszystkie nowe modele są wprowadzane także w Polsce. W celu uzyskania informacji o nowych premierach zachęcamy do regularnego przeglądu strony aktualności SEAT: https://www.seat-auto.pl/o-nas/aktualnosci.html

Dane o wynikach firmy dostępne są w zakładce „Sprawozdanie roczne” pod adresem: https://www.seat-auto.pl/o-nas/sprawozdanie-roczne-2018/zarzadzenie.html

Najnowsze wyniki firmy dostępne są w zakładce „Sprawozdanie roczne” dostępnej pod adresem: https://www.seat-auto.pl/o-nas/sprawozdanie-roczne-2018/zarzadzenie.html

  • Nowa interdyscyplinarna przestrzeń SEAT-a w Barcelonie została stworzona z jasną misją pełnej integracji z życiem kulturalnym i gospodarczym miasta oraz aspiruje do miana miejsca łączącego nowe trendy i talenty obecne w tym mieście.
  • Jest to popularna scena wydarzeń kulturalnych, wystaw, koncertów, sklepów pop-up i wszelkiego rodzaju imprez, co ma na celu wzmocnienie więzi łączącej markę z Barceloną. Case SEAT to także kącik gastronomiczny i przestrzeń coworkingowa, a wszystko zgodnie z wartościami, jakie są wspólne zarówno dla SEAT-a, jak i dla miasta.
  • Casa SEAT jest zlokalizowana w centrum Barcelony, na rogu Paseo de Gracia i Avenida Diagonal, na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii miasta.

SEAT Metropolis:Lab Barcelona to stworzone w 100% przez SEAT-a laboratorium cyfrowe, które ma na celu analizowanie i poszukiwanie inteligentnych rozwiązań i wyzwań, przed jakimi stoi mobilność przyszłości. Laboratorium SEAT-a jest zintegrowane w ramach sieci światowych laboratoriów koncernu Volkswagen z dwoma innymi laboratoriami w Wolfsburgu oraz laboratoriami w Berlinie, Monachium i Palo Alto w San Francisco.

Spółka Sociedad Española de Automóviles de Turismo, S.A. została utworzona 9 maja 1950 roku, a jej celem było zmotoryzowanie Hiszpanii. SEAT to druga najstarsza marka grupy Volkswagen po Audi (członek grupy Volkswagen od 1986) i pierwsza nie-niemiecka marka, która przyłączyła się do Grupy.

Obecnie SEAT jest jedyną marką, która projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje samochody w Hiszpanii. Wielonarodowa spółka ma siedzibę w Martorell (Barcelona). 

Grupa SEAT zatrudnia ponad 1450 specjalistów w trzech centrach produkcyjnych– w Barcelonie, El Prat i Llobregat i w Martorell, gdzie produkuje modele Ibiza, Leon i Arona. Dodatkowo marka produkuje modele Ateca i Toledo w Czechach, model Alhambra w Portugalii i model Mii na Słowacji. 

Szukasz lokalnego dealera SEAT-a w Twojej okolicy? W celu znalezienie najbliższego salonu SEAT-a przejdź na stronę: http://www.seat-auto.pl/mapa-dealerow.html

SEAT jest obecny w ponad 75 krajach na 5 kontynentach. Aby wejść na stronę internetową dowolnego z naszych importerów, użyj opcji „Zmień kraj” w dolnym prawym rogu.

SEAT projektuje, rozwija i produkuje samochody w Hiszpanii. Będąca częścią Grupy Volkswagen wielonarodowa spółka ma siedzibę w Martorell (Barcelona), dodatkowo eksportuje 81% pojazdów i jest obecna w ponad 80 krajach działając siecią 1700 punktów dealerskich. 

Aktualne oferty pracy, stażów i pozostałe informacje na temat rekrutacji możesz znaleźć na stronie:

http://www.vw-group.pl/pl/kariera

W ciągu najbliższych 10 lat w branży motoryzacyjnej nastąpią istotne przełomowe momenty: napęd elektryczny, cyfryzacja, łączność i nowe usługi w zakresie mobilności. Te rewolucyjne zmiany technologii i modelu biznesowego będą okazją dla pomysłowych, kreatywnych i śmiałych firm, takich jak SEAT.

Transformacja cyfrowa firmy SEAT opiera się na trzech najważniejszych filarach: cyfryzacji oraz badaniach i rozwoju, Łączności Klienta (Connected Customer) i Rozwoju Biznesu. SEAT rozpoczął transformację cyfrową poprzez stworzenie Zespołu Łatwej Mobilności (Easy Mobility Team). Ten interdyscyplinarny zespół buduje, tworzy perspektywy i przyspiesza cyfryzację firmy SEAT i wdraża nowy sposób myślenia.

W procesie tworzenia naszych samochodów istotny jest każdy szczegół. Aby wyrazić nasze wartości i charakter, w pełni zanurzamy się w istotę designu. W ten właśnie sposób osiągamy kolejny poziom doskonałości i sprawiamy, że piękno staje się naszym kolejnym osiągnięciem.

Będziemy za Toba tęsknić, ale jeśli chcesz zrezygnować z naszych informacji, prosimy o kontakt pod adresem:

bokseat@seat-auto.pl

Telefony kompatybilne z aplikacją MirrorLink można znaleźć na poniższej stronie:

http://www.MirrorLink.com/phones

Telefony komórkowe kompatybilne z aplikacjami SEAT są wymienione na następującej stronie: http://www.mirrorlink.com/phones

Ewentualne dalsze wątpliwości dotyczące kompatybilności z aplikacjami SEAT można wyjaśnić pod adresem

seatapps@seat.es

Jest to suwerenna decyzja MirrorlinkTM. Lista telefonów komórkowych jest okresowo aktualizowana. Po dodaniu przez MirrorLink kolejnych telefonów do listy, SEAT przeprowadzi niezbędne testy weryfikacyjne.

Obecnie nie. Aplikacja MirrorLink SEAT nie planuje dodania aplikacji WhatsApp ani Google Maps, ponieważ aplikacje te nie są certyfikowane przez CCC (Car Connectivity Consortium).

Aktualizację jednostki nawigacyjnej można przeprowadzić u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie prosimy o kontakt z najbliższym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Mamy nawigacji są aktualizowane cyklicznie przed producenta. Aktualizację jednostki nawigacyjnej można przeprowadzić u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Instrukcje obsługi pojazdów SEAT dla modeli od rocznika 2006 można znaleźć tutaj:

Idź do instrukcji obsługi

Ze względów bezpieczeństwa jedynym sposobem reaktywacji radia w samochodzie jest wizyta w Autoryzowanym Serwisie SEAT.

Znajdź najbliższy Serwis SEAT: http://www.seat-auto.pl/serwis/znajdz-serwis/znajdz-serwis.html

W przypadku Polski minimalna głębokość bieżnika to 1,6mm. Dodatkowo, zależnie od producenta oraz modelu, na bocznej ściance opony znajduje się informacja na temat daty produkcji opony. Producenci opon określają indywidualnie maksymalny wiek opony, która zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa, jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Nikt nie zna Twojego SEAT-A lepiej niż my. Dlatego wszystkie naprawy gwarancyjne najlepiej wykonywać w Autoryzowanym Serwisie. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy Autoryzowany Serwis odwiedź stronę: http://www.seat-auto.pl/serwis/znajdz-serwis/znajdz-serwis.html

Wszelkie komunikaty na desce rozdzielczej służą zapewnieniu bezpieczeństwa korzystania z auta oraz utrzymaniu go w pełnej sprawności. W przypadku komunikatu dotyczącego wymiany oleju prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT.

Numer identyfikacyjny pojazdu, czyli VIN, to ciąg cyfr i liter, które tworzą niepowtarzalny numer każdego pojazdu. Numer VIN można zwykle znaleźć na desce rozdzielczej po stronie kierowcy, w pobliżu lub pod dolną krawędzią przedniej szyby.

Informacje o zużyciu paliwa dla każdego modelu znajdują się w odpowiednim dla modelu cenniku. Aby pobrać cennik wejdź tutaj: http://www.seat-auto.pl/oferta/katalogi-i-cenniki.html

Po odryglowaniu zamka drzwiowego kluczykiem, otwarty zostanie również zamek pokrywy tylnej.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Nikt nie zna Twojego SEAT-A lepiej niż my. Dlatego wszystkie naprawy gwarancyjne najlepiej wykonywać w Autoryzowanym Serwisie. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy Autoryzowany Serwis odwiedź stronę: http://www.seat-auto.pl/serwis/znajdz-serwis/znajdz-serwis.html

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

W przypadku opon różnorodność wersji, modeli oraz rozmiarów jest na tyle duża, że w celu uzyskania szczegółowej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT.

Poziom oleju można zweryfikować jeydnie u najbliższego Autoryzowanego Partnera Serwisowego marki SEAT. Ewentualny niedobór oleju może doprowadzić do awarii skrzyni oraz trwałego unieruchomienia auta.

Zalecamy stosowanie opon dostosowanych do panujących w danym kraju warunków atmosferycznych oraz prawnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom oraz uniknięcia ewentualnych kar administracyjnych.

Szczegółowe informacje na temat zalecanego płynu chłodniczego można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

O ile instrukcja obsługi auta nie stanowi inaczej, nie ma przeciwwskazań do stosowania łańcuch śniegowych. Prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT w celu dobrania łańcuchów, które poprawią trakcję na śniego oraz lodzie, jednocześnie nie niszcząc kół.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

W przypadku Polski można zamiast świateł dziennych stosować światła mijania. Służy do tego przełącznik znajdujący się w kabinie.

Akcja serwisowa polega na wyeliminowaniu czynników, które producent auta uznał za potencjalnie ryzykowne. Ma to na celu maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję klienta z użytkowanego auta.

W przypadku braku dodatkowego klucza prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT w celu złożenia zamówienia na nowy egzemplarz.

Informacja na temat zalecanego ciśnienia znajduje się w zależności od modelu na wewnętrznej stronie klapy wlewu paliwa, lub na słupku drzwiowym.

Wybór fotelika dziecięcego ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo najmłodszych podróżnych. Zależy on od wagi dziecka, wzrostu, budowy ciała. Aby jak najlepiej dobrać parametry fotelika prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT.

Wszystkie auta SEAT są zabezpieczone przed korozją.

Tak, zapraszamy na stronę: http://www.seat.pl/serwis/akcesoria-online.html 

Reflektory diodowe nie są wyposażeniem akcesoryjnym.

Aktualizację jednostki nawigacyjnej można przeprowadzić u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Aby otrzymać certyfikat CoC należy napisać wiadomość na adres: homologacje@vw-group.pl

W przypadku felg aluminiowych pochodzących z palety Akcesoriów Oryginalnych marki SEAT, lub też będących na wyposażeniu nowego auta, wytrzymałość jest dostosowana do konkretnego modelu oraz dopuszczalnej ładowności.

Program Motoability nie jest dostępny na rynku Polskim.

Program Motoability nie jest dostępny na rynku Polskim.

Dopuszczalne metody holowania auta zależne są od konkretnego modelu, czy chociażby zastosowanej skrzyni biegów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują w instrukcji obsługi dołączonej do każdego nowego auta.

Gwarancja udzielana przez producenta SEAT obejmuje konkretny pojazd, a nie wskazanego użytkownika.

W tym celu prosimy o kontakt z  Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT, w którym serwisowane jest auto.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki