PL/PL

FAQ


SEAT FOR BUSINESS to oferta i rozwiązania skierowane do firm, które posiadają lub chcą posiadać flotę samochodową. Car-Park powinien mieć powyżej 15 samochodów poniżej 3,5 tony DMC (dopuszczalnej masy całkowitej).

 Dowiedz się więcej o SEAT FOR BUSINESS tutaj

Warunkiem otrzymania oferty jest posiadanie we flocie minimum 15 samochodów o masie poniżej 3,5 t DMC i nie starszych niż 5 lat lub zakup który spowoduje, że łączny Car-Park przekroczy 15 samochodów. tj. jeśli klient posiada 10 aut a zakupi kolejne 5 aut może skorzystać z oferty SFB.

SEAT FOR BUSINESS to idealne rozwiązania dla każdego rodzaju floty: szeroka gama ekonomicznych, oszczędnych, ekologicznych i doskonale zaprojektowanych samochodów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. Pozwoli Ci to spełnić dowolną potrzebę w zakresie transportu w biznesie.

SEAT FOR BUSINESS to wysokiej jakości samochody i doskonały serwis klienta, dzięki którym życie zarówno menedżerów floty, jak i kierowców jest lepsze i łatwiejsze.

Sprawdź więcej zalet SEAT FOR BUSINESS

Limit kilometrów ustalany jest przy finansowaniu zakupu auta programem Full Serwis Leasing. W tym przypadku maksymalny limit km w ramach umowy to 200 000 km.

Dowiedz się więcej o programie Full Serwis Leasing 

Tak. W trakcie trwania umowy leasingowej możliwa jest zmiana limitu kilometrów. Limit na cały okres nie powinien jednak przekroczyć 200 000 km. W ramach umowy leasingowej możliwe jest także pulowanie (sumowanie) kilometrów dla aut z tej samej grupy modelowej odebranych w trakcie tego samego kwartału.

Klient, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i posiada min. 15 aut także może skorzystać z oferty SFB.
SEAT wspiera przedsiębiorców na jednoosobowej działalności gospodarczej dzięki konkurencyjnej ofercie leasingu.

Dla klientów flotowych mamy specjalną ofertę na stronie SEAT FOR BUSINESS: https://www.seat.pl/seat-for-business/opis.html

W ofercie SFB znajdziemy ofertę leasingu operacyjnego z 1% wartością wykupu a także z wysoką wartością RV oraz ofertę najmu długoterminowego (FSL).

Dodatkowo SEAT wspiera działalność gospodarczą dzięki konkurencyjnej ofercie leasingu: https://finansowanie.seat.pl/oferta/finansowanie/

Dokumentacja uzależniona jest od formy prowadzonej działalności gospodarczej, rodzaju działalności.

Więcej informacji na odnośnie potrzebnej dokumentacji znajdziesz na: https://www.seat.euromotor.pl/p/oferta/finansowanie-i-ubezpieczenie/jakie-dokumenty

W ramach oferty SFB dostępne są wszystkie modele SEAT-a oferowane przez producenta.

Tak, należy jednak pamiętać, że umowa nie może być krótsza niż 24 miesiące.

Specjalne warunki zakupu samochodów dedykowane dla klientów SFB, specjalne warunki serwisowania, ekskluzywna oferta finansowania. Stworzyliśmy dedykowaną ofertę Full Service Leasing. FSL przeznaczony jest dla przedsiębiorców sektora MŚP, którzy korzystają z flot pojazdów liczących powyżej 15 samochodów. Full Service Leasing Seata to dla firmy optymalizacja kosztów finansowania pojazdów dzięki niskim miesięcznym ratom, które mają stałą wysokość. Firma korzystająca z FSL może liczyć także na stałą stawkę ubezpieczeniową przez cały okres finansowania samochodu. Program zakłada także możliwość wymiany samochodu co 2-5 lat. Produkt zapewnia wszystko, co do tej pory było na głowie człowieka zarządzającego flotą samochodową w firmie. Ale na tym nie koniec, bo w FSL SEAT-a każda firma ma po stronie dedykowanego doradcę, który pomaga w sprawnym serwisowaniu pojazdów, wymianie opon czy też likwidacji szkód. W skład oferty FSL, oprócz samego samochodu i ubezpieczenia, mogą bowiem wchodzić także: przeglądy okresowe, naprawy mechaniczne (nieobjęte gwarancją i te, których wymagać będzie pojazd po jej zakończeniu), wymiana i przechowywanie opon, assistance, samochód zastępczy, ubezpieczenia, likwidacja szkód komunikacyjnych, a nawet karty paliwowe oraz raportowanie i telematyka. – Full Service Leasing to de facto outsourcing zarządzania służbowymi pojazdami, który zapewnia pełną mobilność użytkownikom samochodów i ich firmom. Mobilność służbowych samochodów jest w zasięgu ręki dzięki szerokim usługom: od serwisu mechanicznego i wymiany opon po likwidację szkód. W ofercie jest też usługa door-to-door, w ramach której konsultanci Seata zajmują się transportem aut na przeglądy czy wymiany opon.

Sprawdź więcej korzyści programu SEAT FOR BUSINESS

Tak, zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertą Volkswagen Financial Service:

https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/floty/wynajem-dlugoterminowy/ubezpieczenie.html

Tak, należy jednak pamiętać, że umowa nie może być krótsza niż 24 miesiące i dłuższa niż 60 miesięcy.

Zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta flotowego na:
https://www.seat.pl/o-nas/kontakt.html lub z dedykowanym opiekunem klienta Volkswagen Financial Service.

Tak w produkcie Full Service Leasing. W skład oferty FSL, oprócz samego samochodu i ubezpieczenia, mogą bowiem wchodzić także: przeglądy okresowe, naprawy mechaniczne (nieobjęte gwarancją i te, których wymagać będzie pojazd po jej zakończeniu), wymiana i przechowywanie opon, assistance, samochód zastępczy, ubezpieczenia, likwidacja szkód komunikacyjnych, a nawet karty paliwowe oraz raportowanie i telematyka. Full Service Leasing to de facto outsourcing zarządzania służbowymi pojazdami, który zapewnia pełną mobilność użytkownikom samochodów i ich firmom. Mobilność służbowych samochodów jest w zasięgu ręki dzięki szerokim usługom: od serwisu mechanicznego i wymiany opon po likwidację szkód. W ofercie jest też usługa door-to-door, w ramach której konsultanci Seata zajmują się transportem aut na przeglądy czy wymiany opon.

Dowiedz się więcej o produkcie Full Service Leasing

Wybierając określony model SEAT-a na lokalnych stronach internetowych dealerów znajdziesz jego najbardziej aktualny cennik/katalog. Dodatkowo, możesz odwiedzić stronę http://www.seat.pl/oferta/katalogi-i-cenniki.html. Są tam wszystkie dostępne cenniki dla każdego modelu: Ibiza, Leon, Leon ST, Arona, Ateca, Tarraco i Alhambra.

To zależy od zamawianego modelu.

Na jazdę próbną wybranym samochodem marki SEAT: Ibiza, Leon, Leon ST, Arona, Ateca, Tarraco lub Alhambra możesz umówić się wypełniając formularz na stronie: http://www.seat.pl/oferta/jazda-probna.html. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z Dealerem. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie: http://www.seat.pl/oferta/jazda-probna.html.

Wszystkie samochody SEAT objęte są 5-letnią gwarancją z limitem przebiegu do 150 000 km (w tym pierwsze 2 lata bez limitu km), 3-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą i 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.

Samo wybranie i zamówienie samochodu może się zamknąć w ciągu jednego dnia.

Tak, jest kilka możliwości finansowania dla osób fizycznych – Kredyt Moc Niskich Rat, Kredyt Moc Niskich Kosztów, Leasing Konsumencki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://finansowanie.seat.pl/oferta/finansowanie/klient-indywidualny.html.

Cena ubezpieczenia wynosi 3,5% ceny samochodu.

Klient niezwłoczenie zostanie o tym poinformowany i zostanie mu zaproponowane satysfakcjonujące go rozwiązanie.

Tak, samochód można kupić w Wirtualnym Salonie SEAT-a: https://www.seat.pl/oferta/wirtualny-salon.html.

Tak. W salonach Das WeltAuto masz możliwość zakupu używanego SEAT-a z gwarancją. Oprócz tego, oddając swój samochód w rozliczeniu, otrzymasz bezkonkurencyjną ofertę na nowy lub używany samochód.

Po więcej informacji odwiedź: https://www.seat.pl/oferta/das-weltauto.html.

SEAT posiada aż trzy różne modele z nadwoziem typu SUV. Są to SEAT Arona, SEAT Ateca i SEAT Tarraco. Dowiedz się więcej o samochodach typu SUV w naszym artykule.

Tak, SEAT Tarraco w wyposażeniu opcjonalnym oferuje pakiet 7-miejscowy. Dowiedz się więcej o samochodach 7-osobowych w ofercie SEAT-a.

SEAT oferuje trzy rodzaje silników:

  • Benzynowy: wolnossący i turbodoładowany
  • Diesel
  • Hybrydowy: miękka hybryda (mHEV) i plug-in (PHEV)

Dowiedz się więcej o silnikach dostępnych w ofercie SEAT-a w artykule.

Przedstawicielem crossoverów w gamie SEAT-a jest model Arona.
Dowiedz się więcej o crossoverach dostępnych w ofercie SEAT-a.

SEAT Leon w swojej gamie silnikowej posiada zarówno miękkie hybrydy (mHEV) i typu plug-in (PHEV). W SEAT Tarraco dostępna jest hybryda typu plug-in (PHEV).
Dowiedz się więcej o samochodach hybrydowych na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/hybrydy.html.

W 2021 roku miała miejsce premiera Nowej Ibizy i Nowej Arony w wersjach poliftowych.

Każdy model SEAT-a świetnie sprawdzi się w mieście dzięki świetnym właściwościom jezdnym i nowoczesnym asystentom wspomagania jazdy. Jednak to kierowcom Ibizy i Arony najłatwiej będzie znaleźć miejsce do parkowania.

Przedstawicielem nadwozia kombi w gamie SEAT-a jest model Leon.
Dowiedz się więcej o samochodach kombi w ofercie SEAT-a.

SEAT Tarraco w wersji 5-miejscowej oferuje do 760 litrów pojemności bagażnika.

SEAT Leon z silnikiem 1.4 e-HYBRID 204 KM DSG (PHEV) zużywa tylko 1,1-1,2 l/100 km w cyklu mieszanym (WLTP).

Najmniejszym samochodem w ofercie SEAT-a jest SEAT Ibiza o wymiarach 4059/1780/1444 mm (długość/szerokość/wysokość).
Dowiedz się więcej o małych samochodach w ofercie SEAT-a.

Każdy model marki SEAT posiada wersję wyposażenia FR, która oferuje silniki zapewniające świetne osiągi, dynamiczny design oraz niesamowite wrażenia z jazdy.

Samochody dostępne od ręki można sprawdzić tutaj: https://www.seat.pl/oferta/auta-od-reki.html lub skorzystać z wyszukiwarki sklepu online: https://sklep.seat.pl/.

Informacje o aktualnych promocjach znajdują na stronie https://www.seat.pl/oferta/aktualne-promocje.html oraz w cennikach dostępnych pod poniższym adresem: https://www.seat.pl/oferta/katalogi-i-cenniki.html, a także na poszczególnych stronach modelowych.

O aktualną ofertę można też zapytać bezpośrednio sprzedawcę w salonie. 

Sprzedażą aut używanych z gwarancją zajmuje się Das WeltAuto - https://www.dasweltauto.pl/pl.

Spółka Sociedad Española de Automóviles de Turismo, S.A. została utworzona 9 maja 1950 roku, a jej celem było zmotoryzowanie Hiszpanii. SEAT to druga najstarsza marka grupy Volkswagen po Audi (członek grupy Volkswagen od 1986) i pierwsza nie-niemiecka marka, która przyłączyła się do Grupy.
Obecnie SEAT jest jedyną marką, która projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje samochody w Hiszpanii. Wielonarodowa spółka ma siedzibę w Martorell (Barcelona). 

Szukasz lokalnego dealera SEAT-a w Twojej okolicy? W celu znalezienia najbliższego salonu SEAT-a przejdź na stronę: http://www.seat-auto.pl/mapa-dealerow.html.

Do tej pory firma wprowadziła własne modele w ponad 70 krajach na całym świecie zgodnie z polityką rozwoju Grupy Volkswagen, przy czym prawie trzy czwarte rocznej produkcji stanowi eksport na rynki poza Hiszpanią. Głównym rynkiem pozostaje Europa, natomiast najbardziej udanym rynkiem poza Europą pod względem sprzedaży SEAT-a jest obecnie Meksyk.

Siedziba główna SEAT-a znajduje się w Martorell niedaleko Barcelony w Hiszpanii.

Grupa SEAT zatrudnia ponad 1450 specjalistów w trzech centrach produkcyjnych– w Barcelonie, El Prat i Llobregat i w Martorell, gdzie produkuje modele Ibiza, Leon i Arona. Dodatkowo marka produkuje modele Ateca i Toledo w Czechach, model Alhambra w Portugalii i model Mii na Słowacji. 

Aktualne oferty pracy, stażów i pozostałe informacje na temat rekrutacji możesz znaleźć na stronie: http://www.vw-group.pl/pl/kariera.

Tak, aktualne programy stażowe i oferty pracy znajdziesz na: https://www.seat.pl/o-nas/kariera/opis.html

Będziemy za Toba tęsknić, ale jeśli chcesz zrezygnować z naszych informacji, prosimy o kontakt pod adresem:

bokseat@seat-auto.pl

Telefony kompatybilne z aplikacją MirrorLink można znaleźć na poniższej stronie:

http://www.MirrorLink.com/phones

Telefony komórkowe kompatybilne z aplikacjami SEAT są wymienione na następującej stronie: http://www.mirrorlink.com/phones

Ewentualne dalsze wątpliwości dotyczące kompatybilności z aplikacjami SEAT można wyjaśnić pod adresem

seatapps@seat.es

Jest to suwerenna decyzja MirrorlinkTM. Lista telefonów komórkowych jest okresowo aktualizowana. Po dodaniu przez MirrorLink kolejnych telefonów do listy, SEAT przeprowadzi niezbędne testy weryfikacyjne.

Obecnie nie. Aplikacja MirrorLink SEAT nie planuje dodania aplikacji WhatsApp ani Google Maps, ponieważ aplikacje te nie są certyfikowane przez CCC (Car Connectivity Consortium).

Aktualizację jednostki nawigacyjnej można przeprowadzić u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie prosimy o kontakt z najbliższym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Mamy nawigacji są aktualizowane cyklicznie przed producenta. Aktualizację jednostki nawigacyjnej można przeprowadzić u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Instrukcje obsługi pojazdów SEAT dla modeli od rocznika 2006 można znaleźć tutaj:

Idź do instrukcji obsługi

Ze względów bezpieczeństwa jedynym sposobem reaktywacji radia w samochodzie jest wizyta w Autoryzowanym Serwisie SEAT.

Znajdź najbliższy Serwis SEAT: http://www.seat-auto.pl/serwis/znajdz-serwis/znajdz-serwis.html

W przypadku Polski minimalna głębokość bieżnika to 1,6mm. Dodatkowo, zależnie od producenta oraz modelu, na bocznej ściance opony znajduje się informacja na temat daty produkcji opony. Producenci opon określają indywidualnie maksymalny wiek opony, która zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa, jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Nikt nie zna Twojego SEAT-A lepiej niż my. Dlatego wszystkie naprawy gwarancyjne najlepiej wykonywać w Autoryzowanym Serwisie. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy Autoryzowany Serwis odwiedź stronę: http://www.seat-auto.pl/serwis/znajdz-serwis/znajdz-serwis.html

Wszelkie komunikaty na desce rozdzielczej służą zapewnieniu bezpieczeństwa korzystania z auta oraz utrzymaniu go w pełnej sprawności. W przypadku komunikatu dotyczącego wymiany oleju prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT.

Numer identyfikacyjny pojazdu, czyli VIN, to ciąg cyfr i liter, które tworzą niepowtarzalny numer każdego pojazdu. Numer VIN można zwykle znaleźć na desce rozdzielczej po stronie kierowcy, w pobliżu lub pod dolną krawędzią przedniej szyby.

Informacje o zużyciu paliwa dla każdego modelu znajdują się w odpowiednim dla modelu cenniku. Aby pobrać cennik wejdź tutaj: http://www.seat-auto.pl/oferta/katalogi-i-cenniki.html

Po odryglowaniu zamka drzwiowego kluczykiem, otwarty zostanie również zamek pokrywy tylnej.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Nikt nie zna Twojego SEAT-A lepiej niż my. Dlatego wszystkie naprawy gwarancyjne najlepiej wykonywać w Autoryzowanym Serwisie. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy Autoryzowany Serwis odwiedź stronę: http://www.seat-auto.pl/serwis/znajdz-serwis/znajdz-serwis.html

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

W przypadku opon różnorodność wersji, modeli oraz rozmiarów jest na tyle duża, że w celu uzyskania szczegółowej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT.

Poziom oleju można zweryfikować jeydnie u najbliższego Autoryzowanego Partnera Serwisowego marki SEAT. Ewentualny niedobór oleju może doprowadzić do awarii skrzyni oraz trwałego unieruchomienia auta.

Zalecamy stosowanie opon dostosowanych do panujących w danym kraju warunków atmosferycznych oraz prawnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom oraz uniknięcia ewentualnych kar administracyjnych.

Szczegółowe informacje na temat zalecanego płynu chłodniczego można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

O ile instrukcja obsługi auta nie stanowi inaczej, nie ma przeciwwskazań do stosowania łańcuch śniegowych. Prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT w celu dobrania łańcuchów, które poprawią trakcję na śniego oraz lodzie, jednocześnie nie niszcząc kół.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Auta Marki SEAT należy serwisować zgodnie ze wskazaniami książki serwisowej dołączonej do każdego nowego auta. Jest to szczególnie istotne ze względów zarówno bezpieczeństwa jak i utrzymania fabrycznej gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

W przypadku Polski można zamiast świateł dziennych stosować światła mijania. Służy do tego przełącznik znajdujący się w kabinie.

Akcja serwisowa polega na wyeliminowaniu czynników, które producent auta uznał za potencjalnie ryzykowne. Ma to na celu maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję klienta z użytkowanego auta.

W przypadku braku dodatkowego klucza prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT w celu złożenia zamówienia na nowy egzemplarz.

Informacja na temat zalecanego ciśnienia znajduje się w zależności od modelu na wewnętrznej stronie klapy wlewu paliwa, lub na słupku drzwiowym.

Wybór fotelika dziecięcego ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo najmłodszych podróżnych. Zależy on od wagi dziecka, wzrostu, budowy ciała. Aby jak najlepiej dobrać parametry fotelika prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT.

Wszystkie auta SEAT są zabezpieczone przed korozją.

Możesz postępować zgodnie z harmonogramem przeglądów — dodatkowo na tablicy rozdzielczej zapali się kontrolka serwisowa, gdy nadejdzie czas przeglądu. Zazwyczaj jest to około co 12 miesięcy lub co 15 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Twój lokalny sprzedawca powinien pomóc, jeśli Twój samochód był serwisowany w naszej sieci. Nie będzie on jednak w stanie uzyskać dostępu do dokumentacji, jeśli samochód był serwisowany poza oficjalną siecią.

SEAT zaleca stosowanie oryginalnego oleju we wszystkich swoich pojazdach. Olej jest siłą napędową Twojego samochodu i pomaga w jego bezproblemowej eksploatacji. W przypadku stosowania niewłaściwego oleju silnik jest narażony na zwiększone zużycie i korozję, a nawet na zatarcie z powodu tworzenia się zatorów. 

Zalecamy wymianę oleju i filtra w samochodach SEAT co 12 miesięcy lub po przejechaniu 15 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Informacje na temat okresów serwisowania i terminów konserwacji zawsze znajdziesz w instrukcji obsługi

Więcej informacji na temat przedłużonej gwarancji znajdziesz tutaj lub u lokalnego sprzedawcy.

Aby w pełni wykorzystać możliwości swojego samochodu hybrydowego, zalecamy ładowanie w domu za pomocą aplikacji SEAT CONNECT i Wallbox. Natomiast w przypadku ładowania na ulicy zalecamy korzystanie z aplikacji SEAT Easy Charging

Aby przedłużyć usługę, zadzwoń do oficjalnego serwisu SEAT-a 

W przypadku awarii możesz zadzwonić na infolinię pomocy drogowej, a jeśli posiadasz pojazd z modułem 3-przyciskowym, możesz również nacisnąć przycisk, aby nawiązać połączenie awaryjne. Infolinia rozpocznie wtedy realizację pomocy drogowej.

W aplikacjach takich jak My SEAT możesz również wykonywać połączenia bezpośrednie.

Usługa pomocy drogowej jest bezpłatna przez pierwsze dwa lata. Możesz ją również przedłużyć, ale w celu uzyskania informacji o warunkach i cenach skontaktuj się z oficjalnym serwisem SEAT-a 

Usługa pomocy drogowej obejmuje pomoc przy problemach z pojazdem, które mogą wystąpić podczas podróży, gdy nie możesz dotrzeć do mechanika lub warsztatu.

Usługa obejmuje m.in.: naprawę na miejscu zdarzenia, pomoc w przypadku uszkodzonego zamka, pomoc w przypadku zgubienia lub kradzieży kluczyka, pomoc w przypadku braku paliwa lub innej awarii związanej z paliwem, pomoc w razie przebicia opony lub wypadku, podróż w celu odebrania naprawionego pojazdu, zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym, kontynuację podróży lub transport do domu, pojazd zastępczy, transport pojazdu lub usługę taksówki.

Aby dowiedzieć się więcej o zakresie tej usługi, skontaktuj się z oficjalnym serwisem SEAT-a 

Informacje na temat ograniczonej gwarancji dla danego modelu znajdziesz w części o gwarancji i serwisie w instrukcji obsługi. Jeśli nie masz instrukcji obsługi swojego pojazdu, możesz zamówić ją u dealera lub sprawdzić na stronie internetowej SEAT-a.

Aby uzyskać informacje na temat dostępności samochodów zastępczych, skontaktuj się z autoryzowanym dealerem SEAT-a. Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższego dealera.

Gwarancja na samochód obejmuje usterki lub uszkodzenia powstałe podczas normalnego użytkowania, których nie można uznać za normalne zużycie. Pokrywa koszty wymiany uszkodzonych części na nowe lub regenerowane — według uznania SEAT-a. Obejmuje również koszty robocizny.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z oficjalnym serwisem SEAT-a.

Na gwarancję pojazdu nie ma wpływu zmiana właściciela pojazdu.

Gwarancja zapewnia ochronę samochodu przez pierwsze 2 lata bez dodatkowych kosztów — możesz ją także przedłużyć.

Plany przedłużonej gwarancji obejmują okres od 2 do 7 lat. Jeśli planujesz zatrzymać samochód na kilka lat, dłuższy plan może być dla Ciebie korzystny. Nawet jeśli sprzedasz samochód przed upływem okresu gwarancji, Twój przedłużony plan ochrony może zostać przeniesiony.

Aby uzyskać informacje na temat warunków i cen, skontaktuj się z oficjalnym serwisem SEAT-a 

Chociaż wiele usług wchodzi w zakres gwarancji producenta, istnieją pewne wyraźne wyłączenia. Oto kilka przykładów rzeczy, które nie są objęte gwarancją SEAT-a: uszkodzenia spowodowane kradzieżą lub wandalizmem, normalne zużycie, naprawy niewykonane w salonie SEAT-a lub autoryzowanym serwisie, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania pojazdu, uszkodzenia spowodowane klęskami żywiołowymi, opony lub usługi serwisowe, takie jak wymiana oleju.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z oficjalnym serwisem SEAT-a.

Zmiana właściciela pojazdu nie ma wpływu na gwarancję pojazdu.

Może. Ograniczone gwarancje SEAT-a są automatycznie przenoszone bez opłat w przypadku zmiany właściciela pojazdu w czasie obowiązywania ograniczonej gwarancji.

Na rynku dostępne są nieautoryzowane części zamienne i akcesoria. SEAT nie udziela gwarancji na te produkty i nie ponosi odpowiedzialności za ich działanie, naprawę lub wymianę ani za jakikolwiek negatywny wpływ na pojazd lub uszkodzenia, które mogą spowodować.

Po autoryzowane części zamienne i akcesoria zapraszamy do najbliższego oficjalnego serwisu SEAT-a 

Tak, zapraszamy na stronę: http://www.seat.pl/serwis/akcesoria-online.html 

Reflektory diodowe nie są wyposażeniem akcesoryjnym.

Aktualizację jednostki nawigacyjnej można przeprowadzić u Autoryzowanego Partnera Serwisowego SEAT.

Aby otrzymać certyfikat CoC należy napisać wiadomość na adres: homologacje@vw-group.pl

W przypadku felg aluminiowych pochodzących z palety Akcesoriów Oryginalnych marki SEAT, lub też będących na wyposażeniu nowego auta, wytrzymałość jest dostosowana do konkretnego modelu oraz dopuszczalnej ładowności.

Program Motoability nie jest dostępny na rynku Polskim.

Program Motoability nie jest dostępny na rynku Polskim.

Dopuszczalne metody holowania auta zależne są od konkretnego modelu, czy chociażby zastosowanej skrzyni biegów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują w instrukcji obsługi dołączonej do każdego nowego auta.

Gwarancja udzielana przez producenta SEAT obejmuje konkretny pojazd, a nie wskazanego użytkownika.

W tym celu prosimy o kontakt z  Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SEAT, w którym serwisowane jest auto.

W przypadku leasingu klient ma możliwość skorzystania z ulg podatkowych przysługujących leasingobiorcy prowadzącemu działalność gospodarczą - możliwość odliczenia wkładu własnego i rat leasingowych od podstawy opodatkowania.  W przypadku kredytu klient jest właścicielem auta (widnieją jego dane w dowodzie rejestracyjnym) zaś w przypadku leasingu w czasie trwania umowy jest użytkownikiem a w dowodzie rejestracyjnym jako właściciel jest podany leasingodawca.

Dowiedz się więcej o leasingu SEAT-a

LEASING dla marki SEAT: Suma opłat 100,99% dostępna jest dla następujących parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 24 albo 36 miesięcy, wartość wykupu: 24 miesiące – od 19% do 25%, 36 miesięcy - od 1% do 19%.

 Dowiedz się więcej o leasingu SEAT-a.

Z leasingu samochodu może skorzystać osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, osoba prawna oraz jednostki nieposiadające osobowości prawnej i osoby fizyczne

W Leasingu Moc Niskich Rat (wynajem długoterminowy) spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie leasingu, a nie całą jego wartość jak w przypadku klasycznego leasingu. W Leasingu Moc Niskich Rat określa się wartość końcową samochodu – Klient przez ustalony okres użytkowania samochodu spłaca tylko różnicę między ceną samochodu a jego wartością końcową. Po zakończeniu umowy można oddać samochód do Dealera lub wykupić go po cenie ustalonej na samym początku w trakcie podpisania umowy.

Dowiedz się więcej o Leasingu Moc Niskich Rat

Tak, SEAT oferuje wynajem długoterminowy w postaci produktu Leasing Moc Niskich Rat.Leasing Moc Niskich Rat to sposób, by jeździć nowym SEAT-em za dużo mniej niż przypuszczasz. Miesięcznie zapłacisz nawet o 50% mniej niż w klasycznym leasingu. Jak to możliwe? W Leasingu Moc Niskich Rat nie spłacasz wartości samochodu, a jedynie utratę jego wartości w okresie finansowania. Dlatego miesięczne koszty są tak niskie.
Opłaty w ramach umowy składają się z opłaty wstępnej i miesięcznych rat. Im wyższa opłata wstępna, tym niższa rata miesięczna. Umowę podpisujesz na 3 albo 4 lata.
Leasing dla firm Moc Niskich Rat to oferta dla osób, które szukają prostej, wygodnej i elastycznej oferty sfinansowania nowego SEAT-a.
Co się dzieje po zakończeniu okresu leasingu? Masz dwie opcje zakończenia umowy:

  • zwracasz SEAT-a (możesz od razu wziąć nowego!)
  • spłacasz resztę jednorazowo

Tak, kierowcą SEAT-a w leasingu może być inna osoba, np. członek rodziny. W przypadku kolizji itp. zdarzenia na drodze należy dopełnić formalności w Zakładzie Ubezpieczeń. Nie jest wówczas istotne, kto auto prowadził.

Tak, w leasingu dla osoby prywatnej opłaty w ramach umowy składają się z opłaty wstępnej i miesięcznych rat. Im wyższa opłata wstępna, tym niższa rata miesięczna. Umowę podpisujesz na 3 albo 4 lata.

Dowiedz się więcej o leasingu dla klientów indywidulanych

  1. Jeśli chodzi o leasing dla przedsiębiorców, konieczne jest prowadzenie działalności gospodarczej. Osoby nie posiadające działalności gospodarczej mogą skorzystać z leasingu konsumenckiego.
  2. Istotna jest czysta historia płatnicza. Wpisy w bazach dłużników znacznie utrudnią uzyskanie leasingu.
  3. Odpowiednia zdolność leasingowa/płynność finansowa podmiotu.

Tak, możliwe jest przepisanie umowy leasingu na inną osobę. Szczegóły dotyczące cesji leasingu można uzyskać po kontakcie z Twoim punktem dealerskim.

Znajdź swój punkt dealerski SEAT-a

Tak, każdy wniosek polega ocenie zdolności finansowej.

W trakcie umowy nie można sprzedać samochodu, ze względu na to, że klient jest użytkownikiem auta a leasingodawca jest jego właścicielem.

Tak, używanego SEAT-a możesz sfinansować w leasingu klasycznym lub korzystając z oferty Leasing Autonomia MRV. To leasing, w którym masz do wyboru dwie opcje zakończenia umowy, zapewni Ci elastyczne warunki finansowania używanego auta, którego wiek nie przekroczył 5 lat. Zyskujesz, bo Twoja rata jest znacznie niższa, niż w leasingu klasycznym.

Decydujesz o wysokości wkładu własnego (od 0 do 30%), wybierasz okres, w którym chcesz jeździć wybranym samochodem (24, 36 lub 48 miesięcy) i przez ten czas płacisz niską ratę miesięczną, swobodnie korzystając z samochodu. Kiedy zakończy się umowa masz dwie możliwości – możesz zwrócić auto do dealera i, jeśli chcesz, sfinansować kolejne lub jeśli chcesz pozostać przy sprawdzonym już samochodzie, wykupić go, spłacając jednorazowo kwotę wykupu, ustaloną przy podpisywaniu umowy.

Sprawdź samochody używane SEAT

SEAT nie posiada obecnie aut na abonament dla osób fizycznych. Do wyboru dla osób fizycznych jest kredyt lub leasing konsumencki.

Wirtualny Salon SEAT-a to punkt concierge Klienta - nietuzinkowa przestrzeń online stworzona w celu zaoszczędzenia czasu Klienta na dojazd do stacjonarnego salonu dealerskiego w celu zobaczenia auta lub zapoznania się z ofertą marki z jednoczesnym zachowaniem najwyższego komfortu i bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej o Wirtualnym Salonie SEAT-a!

Wersja instrukcji obsługi jest taka sama jak rok produkcji pojazdu.

Instrukcja obsługi pojazdu to podręcznik instruktażowy, który jest właściwy dla danego modelu samochodu i roku produkcji.

Instrukcja zawiera ważne informacje pozwalające zrozumieć wszystkie funkcje samochodu oraz wskazówki dotyczące konserwacji i rozwiązywania problemów.

Na stronie internetowej SEAT-a  znajdziesz wszystkie instrukcje od 2005 r.

Jeśli posiadasz model sprzed 2005 roku, możesz poprosić o kopię w najbliższym punkcie sprzedaży (Link do wyszukiwarki dealerów).

Poniższa strona zawiera instrukcję krok po kroku, jak pobrać nowe mapy dla Twojego SEAT-a. Cały proces jest szybki i łatwy do przeprowadzenia.

Pobieranie tych plików jest całkowicie bezpłatne.

Tak, program SEAT CARE jest dostępny również dla posiadaczy samochodów marki SEAT. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen i zakresu ubezpieczenia, skontaktuj się z najbliższym dealerem SEAT-a 

SEAT CARE to oferta typu wszystko w jednym. Możesz jeździć bez obaw, ponieważ łączy ona gwarancję, SEAT Service Mobility, korzystne pakiety serwisowe i atrakcyjne ubezpieczenie w jednej miesięcznej opłacie.

SEAT CARE to połączenie gwarancji, serwisowania i ubezpieczenia w jednej miesięcznej opłacie. Do 10 lat pełnej ochrony ubezpieczeniowej.

Umowę SEAT CARE możesz zawrzeć w salonie SEAT-a. Aby znaleźć najbliższy salon, kliknij tutaj 

Umowy serwisowe możesz wykupić u dealera SEAT-a, ale nie są one administrowane przez SEAT SA. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych dla Ciebie umów serwisowych, skontaktuj się z lokalnym dealerem SEAT-a. Aby znaleźć dealera w swojej okolicy, kliknij tutaj 

Przedłużenie gwarancji jest dostępne tylko dla nowych samochodów, a gwarancję można wydłużyć o 1 rok, 2 lub 3 lata.

Cena zależy od wybranej opcji i dostępności na rynku. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen, skontaktuj się z lokalnym dealerem SEAT-a. Aby znaleźć dealera w swojej okolicy, kliknij tutaj

Każda gwarancja na samochód powinna pokrywać koszty części i robocizny w przypadku, gdy coś się stanie z pojazdem. Wiek części może pociągnąć za sobą dodatkowe koszty wymiany.

Gwarancja SEAT-a — kupując nowy samochód bezpośrednio od SEAT-a, otrzymujesz gwarancję producenta. Większość części samochodowych jest objęta gwarancją, a w razie problemów ich naprawa może być wykonana w oficjalnym salonie sprzedaży. Gwarancja ta jest bezpłatna przez pierwsze 2 lata, ale można ją przedłużyć.

Przedłużona gwarancja — jest zazwyczaj dostępna do kupienia po wygaśnięciu gwarancji SEAT-a.

Felgi aluminiowe znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów, możesz też zwrócić się do najbliższego dealera.

Zalecane ciśnienie w oponach dla danego modelu znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu

Zbyt wysokie ciśnienie powoduje nieproporcjonalnie duży kontakt środka opony z nawierzchnią, co z kolei prowadzi do nierównomiernego zużywania się bieżnika.

Większość stacji benzynowych ma urządzenia pomiarowe. Jeśli to możliwe, najlepiej sprawdzać ciśnienie, gdy opony są zimne.

Opony tracą ciśnienie średnio o 0,1 PSI co trzy miesiące. Jeśli opony tracą ciśnienie szybciej, należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak to zrobić” lub sprawdź w instrukcji obsługi.

Opony ulegają zużyciu, które zależy od stylu jazdy i warunków drogowych, dlatego nie ma określonego czasu, przez jaki powinny służyć. Aby jak najefektywniej korzystać z oryginalnych opon, zapoznaj się z rozdziałem „Opony” w instrukcji obsługi 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki